Architektura&Biznes, wrzesień 2021

Rok: 2021

Co, co dzieje się, zanim za projekt wezmą się architekci. Czym jest etap przedprojektowy? Kto i jak go briefuje? Jakimi narzędziami się posługuje? To właśnie z myślą o tych pytaniach, z ogromną przyjemnością prezentujemy nasze najnowsze wydanie numeru „Co przed projektem”, redagowane przez zespół A2P2 w współpracy z redakcją Architektury&Biznes.

Celem tego wydania jest zbadanie istoty wstępnych etapów projektowania oraz ich wpływu na końcowy sukces realizacji. Wspólnie z architektami podjęliśmy próbę odpowiedzi na pytania dotyczące kluczowych czynników potrzebnych do skutecznego zaplanowania i wdrożenia projektu.

Rozmowy i felietony zawarte w tym wydaniu koncentrują się na różnorodnych aspektach przygotowania projektu – od identyfikacji potrzeb i oczekiwań klienta, przez analizę uwarunkowań, aż po zrównoważone podejście do architektury i projektowania. Zawarte w nim artykuły oferują unikalne spojrzenie na proces projektowy, ujawniając, jak kluczowe jest dogłębne zrozumienie kontekstu projektu jeszcze przed rozpoczęciem prac projektowych.

Zapraszamy do lektury!

Previous slide
Next slide